Bilgi & Rezervasyon
+90 (258) 271 43 41

our favorite rooms

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellente sque vel volutpat felis, eu condimentum massa. Pellentesque mollis eros vel mattis tempor.

Deluxe Oda

Delux odalarımız 52 adettir.Sakinleştirici renk tonlarının kullanıldığı odalarımız misafirlerimizin konfor ve rahatlığı ön planda tutularak dekore edilmiştir

Deluxe Superior Oda

Deluxe Superior Odalarımız toplamda 196 adettir. Sakinleştirici renk tonlarının kullanıldığı odalarımızda içinizi ferahlatan aydınlatmalar tercih edilmiştir.

Engelli Odası

Engelli konuklarımızın rahatı ve konforu için kapılar geniş tutulmuştur. Ayrıca bu odalar, banyo ve dolaplarına kadar özenle tasarlanmıştır.

Corner Suite

Corner Suite’lerimiz modern ve zarif bir dekorasyona sahiptir. Tüm odalar, rahatlatıcı renkleri ve ahşabın dingin yapısıyla özel bir ortam sunmak üzere tasarlanmıştır.

Family Suite

Family Suite’ler toplamda 40 adettir. Kalabalık ya da çekirdek ailelerin konforu için özenle tasarlanan Family Suite’lerde beklentilerinizin çok ötesinde bir tatil geçirebilirsiniz.

Honeymoon Suit

Honeymoon Suite’lerimiz 8 adettir. Kusursuz bir balayı geçirmek isteyen yeni evli çiftler için özel olarak dekore edildi.

Sultan Suit

Geniş aileler için dubleks olarak tasarlanan Sultan Suite’lerimizde kalite ve konforu birlikte yaşayabilirsiniz. Alt katta ailenizle birlikte hoşça vakit geçirip üst kattaki yatak odasında dinlenebilirsiniz.

Kral Dairesi

Kral Dairemiz dubleks odadan oluşmaktadır. Alt katta misafirlerinizi ağırlarken, üst katta dinlenip keyfinize bakabilirsiniz.